Copyright © 2018 Jetboya
All rights reserved

Dekoratif olması adına dış cephelere özel olarak prekast uygulamalarına gidilmekte. Prekast Cephe kaplama sistemleri adına ustalarımız tarafından hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Şöyle ki son yıllarda bir hayli ilgi gören kaplama sistemlerinden bir tanesidir. Sistemin diğerlerine nazaran ağırlığı bir hayli azdır. Bundan kaynaklı olarak da kullanım alanlarının bir hayli fazla olduğunu da söylemek gerekiyor. Bunların devamında karşınıza çıkacak olan avantajları ise;

  • Uzun yıllar muhafaza edilen kaplama sistemleri arasındadır.
  • Herhangi bir bakım masrafı olmadığı için de ilgi görmekte.
  • Dış cephe kaplamalarından yana modern görünümler elde ediliyor.
  • Tüm bu avantajlarına rağmen fiyatları da cep yakmıyor.

Özellikle de Jetboya üzerinden ekonomik teklifler alacaksınız. Başta taleplere yönelik teklif seçeneklerine yer verilmekte. Müşteri hizmetleri sayesinde kısa sürede görüşmelere geçerek teklif alabilirsiniz. Bunun akabinde ustalar tarafından kaplama uygulamalarına geçiş yapılmakta.

Jetboya’da A Kalite Prekast Uygulamaları

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yana Prekast Cephe kaplama sistemleri için işlemlere yer verilir. Normal beton hazırlıklarından farklı olarak sistemin sunulması söz konusudur. Örneğin burada çimento kullanımlarına yer verilmesi söz konusudur. Beyaz çimento kapsamında prekast uygulamalarına geçiş yapılır. Yanında silis kumunun da temin edildiğini söylemek gereklidir. Özel olarak kıvamı üzerinden uygulamalara geçilmekte. Ustalar sayesinde kıvamının yakalanması ve arkasından uygulamalarına yer verilmesi söz konusudur. Polimer ve cam elyafları üzerinden de beton hazırlıklarına gidilir. Sonuç olarak püskürtme üzerinden uygulamalar tamamlanacaktır.

Jetboya Prekast Uygulamaları Her Yerde

Hem ev hem de ofislere yönelik ayrı ayrı Prekast Cephe kaplama sistemleri sunuluyor. Nitekim bina yapıları göz önünde bulundurularak tercihlerde bulunmanız esas alınmakta. Genel olarak uygulamaların pek çok mimari ile uyum içerisinde olduğunu söylemek gereklidir. Her yerde kullanılmasından kaynaklı olarak da taleplerin günden güne artış gösterdiğini söylemeliyiz. Bu anlamda Jetboya üzerinden hem kaliteli hem de pratik uygulamalara geçiş yapılmakta. Kullanılan malzemelerden kaynaklı kaliteli işçilikler karşınıza çıkacaktır. Devamında ustalardan yana en kısa sürede pratik hizmetlere yer verilmekte. Böylece hem zamandan tasarruf edecek hem de modern görünümlere yer vermiş olacaksınız.