Copyright © 2018 Jetboya
All rights reserved

Jetboya, 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Bu anlamda 1 günde boyama imkanlarına yer verildiğini söylemek gereklidir. Garantili hizmetlere yönelik profesyonel kardomuz üzerinden çalışmalara yer verilmekte. Titiz ve temiz işçilik ilkelerini benimseyerek tüm ihtiyaçlara özel çözümlerin sunulması söz konusudur. İhtiyaçlarınıza özel olarak ücretsiz keşit hizmetlerimiz dahi bulunmakta. Sonuç olarak karşınıza çıkacak olan işlemlerimiz;

  • İç - Dış Cephe Boyamaları
  • Ahşap Boyama
  • Yağlı Boyama
  • Dış Cephe Mantolama
  • Prekast Cephe Kaplama

Hem ofislere hem de evlere özel olarak titiz çalışmaların sergilenmesine özen gösterilir. Hızlı iletişimlere geçenlerin kısa süre içerisinde boyama işlemlerinden memnun kalmaları esas alınmakta. Bunun için alanında uzman ustalardan yana işlemlere yer verilmekte. 350 boya - badana alternatifi üzerinden tercihlerde bulunmak ve bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak çok kolay.

Jetboya İle Boyacınızı Seçin!

Diğer firmalardan farklı olarak boyacınızı dahi seçme hakkı tanıyoruz. Bunun için hem bay hem de bayan tercihinde bulunarak ilerlemeniz mümkün olmakta. Devamında ise boya - badana alternatifleri üzerinden seçim yapmanız esas alınır. Tercihlere göre ev ya da ofislerin titizlikle boyama aşamalarına yer verilmekte. Özellikle de eşyalara ve zemine zarar gelmemesi adına bir hayli dikkat ediliyor. Tüm önlemlerin alınması halinde boya - badana işlemlerinin gerçekleşmesi söz konusudur. İşlemlerin titizlikle yürütülmesinden kaynaklı olarak da müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tuttuğumuzu söylemeliyiz.

Jetboya İndirimli Fiyatlarından Faydalanın!

Yine müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak fiyat listelerinin sunulmasına özen gösterilir. Dairelerin ebatlarına ya da ev - iş yeri olmasına bağlı olarak çeşitli paketler karşınıza çıkacaktır. Paketlerin hepsinde ücretsiz olacak şekilde keşif uygulamalarına yer verildiğini göreceksiniz. Nitekim başta analizlere yer verilmesi daha verimli boya - badana işlemlerine geçilmesi için fayda sağlar. Akabinde de fiyatlara dahil olanlar;

  • İşçilik
  • Malzeme

1+1, 2+1 ya da 3+1 olacak şekilde odalar üzerinden değerlendirmelere yer verilmekte. Sonuç olarak bu değerlendirmelerin arkasından uygun fiyat aralıkları karşınıza çıkacaktır. Hızlı bir şekilde incelemelere yer verenlerin iletişime geçmeleri de esas alınır. Bunun için de GSM üzerinden ya da mail adreslerinden ilerlemeniz mümkün. İletişim formları sayesinde de müşteri temsilcilerimizden geri dönüş alacaksınız. Böylece avantajlı hizmetlerimizden en kısa sürede faydalanmanız mümkün olacaktır.