Copyright © 2018 Jetboya
All rights reserved

Uzman boyacı kadromuz kapsamında profesyonel boya badana hizmetlerine yer verilmesi söz konusudur. Bu anlamda temizliğe bir hayli dikkat edildiğini baştan söylemek gereklidir. Geçerli tüm önlemlerin alınması halinde boyamalara geçilmesi esas alınmakta. Böylece gerek eşyaların gerekse zeminin zarar görmemesi temel alınmakta. Sonuç olarak müşterilerin;

  • İstedikleri renk alternatiflerine göre tercihlerde bulunmaları gereklidir.
  • 350 boya- badana renk seçeneğinden yana seçim yapmak mümkün olmakta.
  • Bay ya da Bayan olacak şekilde boyacı tercihinde dahi bulunabilirsiniz.
  • Baştan da ücretsiz olan keşifler sayesinde fikir sahibi olacaksınız.

Tüm bu hizmetlerden en uygun fiyat aralıkları kapsamında faydalanmanız sağlanmakta. Müşteri memnuniyeti temel alınarak hizmetlerin ve fiyatların sunulmasına özen gösterilmekte. Sonuç olarak iletişim seçeneklerinden yana ilerleyebilir ve profesyonel hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Jetboya İle Evler 1 Günde Hazır!

Sadece tek bir gün içerisinde evlerin profesyonel boyamalarına yer verilmekte. Bu anlamda sabahtan teslim etmeniz yeterli olacaktır. 350 boya - badana seçeneği sunan firmamız alanında uzman ustalarca işlemlere yer veriyor. Sonuç olarak hem pratik hem de profesyonel hizmetlerin kaçınılmaz olduğu açıktır. Dilediğiniz şekilde ev ya da ofislerin boyamalarına geçilecektir. Sadece 1 gün sürmesinden kaynaklı olarak da bir hayli dikkat çekildiğini söylemeliyiz. Öyle ki boyama işlemlerinin bir hayli uzun ve pis işlemler olduğu açıktır. Ancak bu algıyı kırmak adına hem hızlı hem de titiz çalışmalara yer verilmesi söz konusudur.

Jetboya İle Lekesiz Boya - Badana!

Herhangi bir izin ya da lekenin kalmamasına özen gösterilir. Sonucunda ev ya da ofisleri yeni boyaları ile tertemiz olacak şekilde bulacaksınız. Öyle ki tüm önlemlerin alınması halinde boya badana işlemlerine geçilmekte. Boyanacak mekan üzerinden önlemlerin alınmasına özen gösterilir. Hemen arkasından da boyamalar için harekete geçilmekte. Burada;

  • Müşterilerin özel olarak talep ettikleri markalardan da boyamalar gerçekleşebilir.
  • Firmamız üzerinden de en kaliteli boyalardan yana işlemlere yer verilmekte.

Boyamalara geçilmeden ücretsiz keşif hizmetlerinden faydalanmanız mümkün. Bu süreç içerisinde de ustalar tarafından bilgi sahibi olacaksınız. Böylece daha bilinçli bir şekilde ev ya da ofislerin boyamalarına geçiliyor. Öyle ki hangi renklerden nasıl ilerlenmesi gerektiğine yönelik detaylı bilgilerin aktarılması söz konusudur.